O naszej firmie

O nas

Spółka Van Bright Tyszka i Partnerzy jest grupą zaangażowanych i doświadczonych specjalistów wychodzących naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Naszym nadrzędnym celem jest partnerstwo w biznesie, które rozumiemy jako myślenie o interesie drugiej strony. Spółka prowadzi działalność od 2008r. Obsługujemy naszych Partnerów na terenie całej Polski a od 2023r. również na terenie Niemiec.

Poznaj Van Bright

Partnerstwo

Jesteśmy Partnerem w biznesie a nie dostawcą towarów. W naszej pracy mamy zasadę, że to my mamy znaleźć rozwiązanie dla każdego Klienta, tak by obsługa z zakresu BHP, nie skupiała jego uwagi i mógł zaangażować się w 100% w swoją podstawową działalność. Każdy Klient jest dla nas ważny, dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb. Doradzamy, znajdujemy rozwiązania problemów związanych z doborem odzieży i ochrony BHP, optymalizujemy koszty w obszarze BHP.

KONTAKT
Bądź naszym partnerem

Współpraca

Nasze usługi kierujemy do każdego, kto korzysta z odzieży i ochrony BHP. Obsługujemy zarówno korporacje jak i indywidualnych klientów. Na potrzeby naszych partnerów logujemy odzież. Naszą zasadą jest dostarczyć towar do 24 - 48 godzin od zamówienia.

KONTAKT
Współpracuj z nami
2024 © Copyright all reserved. Created with love by  AdAwards